Albania Eagle (Powered by Invision Power Board) - ForumGratis.com
home control panel calendar faq members
 Albania Eagle ultima notizia: кино шокер Аватар 2: Путь воды
Bentornato, la tua ultima visita risale al Nov 29 2022, 05:03 PM
M Pran Njri-Tjetrit
Forum Discussioni Risposte Ultimo Messaggio
No New Posts Prezantoni n forum!
Njihuni me antart e tjer n AlbEagle duke u prezantuar me ta.!
22645 750 Nov 10 2022, 02:27 PM
in:  Last Post кино шокер Ава...
Di: RichardDef
No New Posts Prshndetjet Dhe Urimet Tuaja
Ktu mund t prshndesni dhe uroni njri-tjetrin, miq, t afrm, me raste festash apo gzimesh.
84 18 Jul 5 2022, 03:22 PM
in:  Last Post как посмотреть...
Di: RichardDef
No New Posts Dashuria Dhe Romanca
Nse krkoni t njiheni me shqiptar aty ku jetoni, thjesht pr shoqeri ose pr marrdhnie m intime, postoni dika mbi veten tuaj n forumin prkats.
4 9 Jun 27 2022, 06:39 PM
in:  Last Post сервис по прог...
Di: RichardDef
No New Posts Shoqeria dhe Rinia shqipetare
Diskutime mbi shoqerine shqipetare, mbi te rinjete dhe jeta rinore ne shqiperi.
2 3 Feb 13 2013, 08:39 PM
in:  Last Post Chanel Bagsabercrombie Fran...
Di: uyuwsim
No New Posts Albumi Fotografik
Postoni dhe shikoni fotografi t ndryshme nga trojet shqiptare dhe nga bota.
1 0 Jan 8 2006, 05:20 PM
in:  Last Post Para Se Te Postoni Ne Kete ...
Di: AlbEagle

Shtypi dhe politika
Forum Discussioni Risposte Ultimo Messaggio
No New Posts Problematika shqiptare
N kt forum vizitort tan shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore q shqetsojn gjith shqiptart, dhe zgjidhjet e mundshme q mund t'u jepen ktyre problemeve.
1 0 Jan 10 2006, 04:46 PM
in:  Last Post Gjuha Shqipe
Di: Tepelenas_nr_1
No New Posts Votime dhe sondazhe
Nse keni nj pyetje dhe doni t merrni edhe mendimin e vizitorve tan, ktu mund ta postoni n formn e nj votimi. Mund edhe t votoni n sondazhet e dikujt tjetr. do vot ka vler dhe vetm njher mund t votoni !
1 3 Feb 4 2013, 12:06 AM
in:  Last Post Per Te Gjithe Vizituesit E ...
Di: hyexjyd
No New Posts Problematika Botrore
N kt forum vizitort tan shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore q shqetsojn gjith Botrore, dhe zgjidhjet e mundshme q mund t'u jepen ktyre problemeve.
0 0 --
in: ----
Di:
No New Posts Tema e shtypit t dits
Reagimet tuaja mbi lajmet m t fundit nga trojet shqiptare. Mund t postoni nj artikull t caktuar dhe t bni komentin tuaj mbi shtjen n fjal. Lini vnd pr antart e tjer t shprehin mendimin e tyre pr shtjen n fjal.
0 0 --
in: ----
Di:

Kultura
Forum Discussioni Risposte Ultimo Messaggio
No New Posts Letrsia shqiptare
N kt forum ju jepet mundsia t publikoni krijimtarin tuaj letrare pr nj publik shqiptar. Po ashtu, mund t postoni pjes nga shkrimtart e poett shqiptar e t huaj.
2 0 Aug 29 2018, 12:11 PM
in:  Last Post Top 10 Search About Bollywood
Di: nakul23
No New Posts Muzika
Postoni lirikat e kngve tuaja m t dashura. Nj koleksion t madh albumesh mund t'i dgjoni edhe nga faqja jon muzikore dhe ktu mund t postoni lirikat e kngve m t dashura.
1 1 Jan 14 2006, 12:02 AM
in:  Last Post Ke Lloj Muzike Shqipetare P...
Di: Lona
No New Posts Letrsia shqiptare
N kt forum ju jepet mundsia t publikoni krijimtarin tuaj letrare pr nj publik shqiptar. Po ashtu, mund t postoni pjes nga shkrimtart e poett shqiptar e t huaj.
0 0 --
in: ----
Di:

Sporti
Forum Discussioni Risposte Ultimo Messaggio
No New Posts Futbolli
T apasionuarit e futbollit mblidhen ktu pr t br tifo pr skuadrn e zemrs, pr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pr t vn baste.
0 0 --
in: ----
Di:
No New Posts Sporti shqiptar
Ktu mund t diskutoni n prgjithsi mbi sportet n Shqipri dhe jetn e arrritjet e sportistve shqiptar.
0 0 --
in: ----
Di:
No New Posts Sporti npr bot
Ngjarjet nga sporti neper Bote, NBA, Atletika, Boksi etj
0 0 --
in: ----
Di:

Argtimit Dhe Zbavitjes
Forum Discussioni Risposte Ultimo Messaggio
No New Posts Humor
Ky sht mbase forumi m i famshm. Ktu do t gjeni humor nga cdo krahin e Shqipris, nga cdo seks, rac apo vnd i bots. Lexoni e postoni barsaleta shqiptare dhe mos harroni t qeshni :)
1 2 Jan 14 2006, 12:08 AM
in:  Last Post Plaku I Vitit Te Ri
Di: Lona
No New Posts Chit-Chat
Pr thashethemexhinjt e forumit prgatisni nj kafe dhe futjani nga nj dor muhabet...
12 10 Nov 4 2022, 01:52 PM
in:  Last Post Flat Rent
Di: vlasovo768
No New Posts Kuriozitete T Ndryshme
Arkivoni kuriozitete q ju keni lexuar diku apo q i keni dgjuar diku...
0 0 --
in: ----
Di:

Connessione 'veloce'


Statistiche del Forum
5 utenti attivi negli ultimi 15 minuti
Active Users 5 visitatori, 0 utenti pubblici 0 utenti anonimi
Mostra dettagli per: Ultimo Click, Nome Utente
I compleanni di oggi
Nessun utente compie gli anni oggi
Statistiche del Forum
Board Stats Gli utenti del forum hanno inviato un totale di 23595 messaggi
Abbiamo 12877 utenti registrati
L'ultimo utente registrato è EugeneLop
Il numero massimo di utenti collegati al forum è stato di 41 il Feb 4 2013, 01:02 AM


Contains New Posts New posts     Contains No New Posts No new posts    A Closed Forum A locked forum   Provided by Forumgratis.com - Crea il tuo forum Gratis ora - Segnala Abuse

Coolnetwork Hosting Solution