home control panel calendar faq members
 Albania Eagle ultima notizia: Zph 9 Gcwu Jkc
Bentornato, la tua ultima visita risale al Sep 22 2021, 04:01 AM
Mė Pranė Njėri-Tjetrit
Forum Discussioni Risposte Ultimo Messaggio
No New Posts Prezantoni nė forum!
Njihuni me anėtarėt e tjerė nė AlbEagle duke u prezantuar me ta.!
13504 686 Sep 21 2021, 06:17 PM
in:  Last Post Zph 9 Gcwu Jkc
Di: JgwVI
No New Posts Pėrshėndetjet Dhe Urimet Tuaja
Kėtu mund tė pėrshėndesni dhe uroni njėri-tjetrin, miq, tė afėrm, me raste festash apo gėzimesh.
78 18 Jun 15 2021, 09:10 PM
in:  Last Post ŠŠµŠ¾Š¶ŠøŠ“Š°Š½Š½Š¾!
Di: HnnAY
No New Posts Dashuria Dhe Romanca
Nėse kėrkoni tė njiheni me shqiptarė aty ku jetoni, thjeshtė pėr shoqeri ose pėr marrėdhėnie mė intime, postoni diēka mbi veten tuaj nė forumin pėrkatės.
3 9 Mar 22 2013, 08:55 AM
in:  Last Post Dr Dre Beats Headphones Dpr...
Di: rvirshgn
No New Posts Shoqeria dhe Rinia shqipetare
Diskutime mbi shoqerine shqipetare, mbi te rinjete dhe jeta rinore ne shqiperi.
2 3 Feb 13 2013, 08:39 PM
in:  Last Post Chanel Bagsabercrombie Fran...
Di: uyuwsim
No New Posts Albumi Fotografik
Postoni dhe shikoni fotografi tė ndryshme nga trojet shqiptare dhe nga bota.
1 0 Jan 8 2006, 05:20 PM
in:  Last Post Para Se Te Postoni Ne Kete ...
Di: AlbEagle

Shtypi dhe politika
Forum Discussioni Risposte Ultimo Messaggio
No New Posts Problematika shqiptare
Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.
1 0 Jan 10 2006, 04:46 PM
in:  Last Post Gjuha Shqipe
Di: Tepelenas_nr_1
No New Posts Votime dhe sondazhe
Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi. Mund edhe tė votoni nė sondazhet e dikujt tjetėr. Ēdo votė ka vlerė dhe vetėm njėherė mund tė votoni !
1 3 Feb 4 2013, 12:06 AM
in:  Last Post Per Te Gjithe Vizituesit E ...
Di: hyexjyd
No New Posts Problematika Botrore
Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė Botrore, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.
0 0 --
in: ----
Di:
No New Posts Tema e shtypit tė ditės
Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.
0 0 --
in: ----
Di:

Kultura
Forum Discussioni Risposte Ultimo Messaggio
No New Posts Letėrsia shqiptare
Nė kėtė forum ju jepet mundėsia tė publikoni krijimtarinė tuaj letrare pėr njė publik shqiptar. Po ashtu, mund tė postoni pjesė nga shkrimtarėt e poetėt shqiptarė e tė huaj.
2 0 Aug 29 2018, 12:11 PM
in:  Last Post Top 10 Search About Bollywood
Di: nakul23
No New Posts Muzika
Postoni lirikat e kėngėve tuaja mė tė dashura. Njė koleksion tė madh albumesh mund t'i dėgjoni edhe nga faqja jonė muzikore dhe kėtu mund tė postoni lirikat e kėngėve mė tė dashura.
1 1 Jan 14 2006, 12:02 AM
in:  Last Post Ke Lloj Muzike Shqipetare P...
Di: Lona
No New Posts Letėrsia shqiptare
Nė kėtė forum ju jepet mundėsia tė publikoni krijimtarinė tuaj letrare pėr njė publik shqiptar. Po ashtu, mund tė postoni pjesė nga shkrimtarėt e poetėt shqiptarė e tė huaj.
0 0 --
in: ----
Di:

Sporti
Forum Discussioni Risposte Ultimo Messaggio
No New Posts Futbolli
Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.
0 0 --
in: ----
Di:
No New Posts Sporti shqiptar
Kėtu mund tė diskutoni nė pėrgjithėsi mbi sportet nė Shqipėri dhe jetėn e arrritjet e sportistėve shqiptarė.
0 0 --
in: ----
Di:
No New Posts Sporti nėpėr botė
Ngjarjet nga sporti neper Bote, NBA, Atletika, Boksi etj
0 0 --
in: ----
Di:

Argėtimit Dhe Zbavitjes
Forum Discussioni Risposte Ultimo Messaggio
No New Posts Humor
Ky ėshtė mbase forumi mė i famshėm. Kėtu do tė gjeni humor nga cdo krahinė e Shqipėrisė, nga cdo seks, racė apo vėnd i botės. Lexoni e postoni barsaleta shqiptare dhe mos harroni tė qeshni :)
1 2 Jan 14 2006, 12:08 AM
in:  Last Post Plaku I Vitit Te Ri
Di: Lona
No New Posts Chit-Chat
Pėr thashethemexhinjtė e forumit pėrgatisni njė kafe dhe futjani nga njė dorė muhabet...
10 10 Nov 18 2018, 10:10 AM
in:  Last Post China Visa Singapore
Di: arjun23
No New Posts Kuriozitete Tė Ndryshme
Arkivoni kuriozitete qė ju keni lexuar diku apo qė i keni dėgjuar diku...
0 0 --
in: ----
Di:

Connessione 'veloce'


Statistiche del Forum
1 utenti attivi negli ultimi 15 minuti
Active Users 1 visitatori, 0 utenti pubblici 0 utenti anonimi
Mostra dettagli per: Ultimo Click, Nome Utente
I compleanni di oggi
2 utenti compiono gli anni oggi
tomapoorhoora(57) , AmyGow(33)
Statistiche del Forum
Board Stats Gli utenti del forum hanno inviato un totale di 14372 messaggi
Abbiamo 9594 utenti registrati
L'ultimo utente registrato è JgwVI
Il numero massimo di utenti collegati al forum è stato di 41 il Feb 4 2013, 01:02 AM


Contains New Posts New posts     Contains No New Posts No new posts    A Closed Forum A locked forum   Provided by Forumgratis.com - Crea il tuo forum Gratis ora - Segnala Abuse

Coolnetwork Hosting Solution